20-06-2024

Vacature Biologisch Analist Fytoplankton (minimaal 32 uur per week)

Vanwege onze groei en toekomstvisie zijn we per direct op zoek naar een enthousiaste en ambitieuze junior, medior of senior Biologisch Analist Fytoplankton (zoet). In deze rol krijg je een interne opleiding, met de mogelijkheid om je expertise uit te breiden naar soortgroepen zoals marien fytoplankton en blauwalgen.

Waardenburg Ecology is een toonaangevend onderzoeks- en adviesbureau op het gebied van ecologie, natuur en landschap. Met meer dan 160 medewerkers zijn we het grootste onafhankelijke groene adviesbureau van Nederland. Ons werkveld omvat onder andere hydrobiologisch onderzoek, uitgevoerd binnen de sector Aquatische ecologie in Culemborg en ons team Noord in Haren (Groningen).

Wat ga je doen?

Als Biologisch Analist Fytoplankton voer je diverse analyses uit op het gebied van fytoplankton-zoet. Je verwerkt de analyseresultaten tot rapportages en toetst deze aan relevante normen. Daarnaast draag je bij aan de vergroting van je eigen kennis en vaardigheden door middel van scholing en zelfstudie, en werk je mee aan de ontwikkeling en actualisatie van voorschriften, werkinstructies en werkplannen binnen de organisatie.

Ben jij dit?

 • Je hebt minimaal HBO werk- en denkniveau door opleiding en/of ervaring op het relevante vakgebied
 • Je hebt enige (basis)kennis van plankton en microscopie
 • Je kan goed werken in multidisciplinaire teams met een flexibele en klantgerichte instelling
 • Je hebt uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk
 • Je hebt voldoende “zitvlees” om langdurig door een microscoop te kijken

Wat bieden wij?

 • Veel kansen en ruimte voor persoonlijke inbreng binnen een gerenommeerde onderneming
 • Een zelfstandige, afwisselende en verantwoordelijke baan
 • Een collegiale, informele werksfeer
 • Een prachtige werklocatie in Haren (Groningen) met een professioneel laboratorium
 • Een feestcommissie die jaarlijks leuke activiteiten organiseert zoals de zomer BBQ, het uitdagende Bedrijfsuitje en het knallende Eindejaarsfeest
 • Een goede salariëring
 • Een winstafhankelijke uitkering

Meer info:

Wil je meer weten over de functie neem dan contact op met Geurt Verweij, Adviseur Hydrobiologie (050-8200018).
Voor overige vragen kun je contact opnemen met Sagai Roege, Adviseur HRM | Werving en Selectie (0345-478106)

Direct solliciteren?

Stuur je CV en motivatiebrief voor 1 augustus naar werkenbij@waardenburg.eco en vertel ons waarom jij de perfecte aanvulling bent voor ons team in Haren (Groningen). We kijken ernaar uit om van je te horen!